Místo 2017-06-07T17:25:48+00:00

O domě a jeho okolí

Něco málo o domě U písaře, Staroměstském náměstí a Mladé Boleslavi

 

Dům U písaře je na nejhezčím místě v Mladé Boleslavi, přímo na nově zrekonstruovaném Staroměstském náměstí. Máme krásné výhledy z oken domu. Byty do náměstí mají úžasný výhled na celé náměstí, byty do vnitrobloku mají pěkný výhled na okolní nové domy a zeleň ve dvoře domu. Zachovali jsme původní stromy ve dvoře domu a osadili záhony, aby se v domě dobře bydlelo.
Bydlení v centru na krásném klidném místě.

V blízkém okolí domu jsou snad všechny služby, které byste mohli potřebovat, přímo v domě máme naší nekuřáckou kavárnu s nabídkou snídaní a malých jídel v průběhu celého dne, nedaleko je pekárna, rozmanité obchody, pošta, škola, banky, magistrát města, různé úřady. Přímo před domem je každý pátek farmářský trh s pestrou nabídkou čerstvých potravin a květin. V zimě je vystřídají adventní trhy.

Parkování je k připraveno přímo ve dvoře domu, další možností je parkování před domem nebo v městském parkovacím domě v podzemí Staroměstského náměstí. Přímo na náměstí je zastávka městské hromadné dopravy.  V domě jsme vybudovali i prostor pro kola obyvatel domu, protože na kole je často nejrychlejší a nejhezčí cestování po městě.